Shopping cart

 Recenze becydog.cz – vše pro vaše psí miláčky

Další recenzí obchodu, které na našem webu naleznete je internetový obchod s krmivy a chovatelskými potřebami pro domácí zvířata Becydog.cz

Co je Becydog.cz?

V internetovém obchodě Becydog.cz naleznete Krmivo, hračky, pelíšky, mističky, obojky… zkrátka vše pro vaše psí miláčky vybírají pečlivě, s láskou, ale i s rozumem. Najdete u nich jen takové produkty, o kterých jsou přesvědčeni, že mají špičkovou kvalitu, jsou vyrobené z prvotřídních materiálů a stanou se skutečně praktickými pomocníky. Zkrátka takové, které by dali i našim pejskům 🙂

Sortiment Becydog.cz

Sortiment internetového obchodu Becydog.cz jsme si z části představili výše, ale teď se na něj společně podíváme detailněji.

Krmivo pro psy

Aby byl pejsek zdravý, plný síly a elánu, musí pravidelně jíst zdravou a vyváženou stravu. Každému plemeni i psovi svědčí jiný druh potravy, proto v tomto eshopu naleznete granulované krmivo i maso v konzervách. A protože pejsci rádi mlsají, najdete tu i velký výběr pamlsků. Pamlsky pro psy jsou skvělou motivací například při výcviku pejsků. Ale nesmí se to přehánět! 🙂

Hračky pro psy

Pejsci milují hraní a zábavu! Hračky jsou pro pejsky velmi důležité, zabaví je, rozvinou jejich osobnost i schopnosti. Protože pejsci milují aportování, přetahování a všechny ostatní hry, tak hraček mají opravdu velký výběr. Najdete u nich proto všechny oblíbené značky Smug Mutts, Kong, Company of Animals, West Paw, Skinneeez, Karlie, Nobby nebo Trixie.

Ze sortimentu hraček pro psy vybíráme:

Aport tréninkový dřevo

Dřevěný aport o hmotnosti 150 g určený pro nácvik aportu.

Pelíšky pro psy

Pelíšek pro pejska je jako postel pro člověka. Aby si pejsek odpočinul a zdály se mu krásné sny, musí být pelíšek pohodlný, z příjemného materiálu i dostatečně prostorný. Pro malé pejsky je lepší pelíšek typu domeček/kukaň, pro velké pejsky zase matrace. V jejich sortimentu naleznete pelíšky renomovaných značek Samohýl Exclusive, Hunter, nebo Nobby. Dopřejte Vašemu pejskovy tu nejlepší kvalitu i co se týče pelíšku.

Obojky a postroje pro psy

Obojek či postroj pro psy může být nejen praktickým pomocníkem, ale i slušivým doplňkem vašeho chlupáče. S prvotřídními značkami Hunter, Nobby, Hurtta a Non-stop Dogwear bude hvězdou každého parku! V jejich sortimentu naleznete i praktické obojky proti klíšťatům.

Misky pro psy

Z dobře zvolené misky pro psy to vašemu miláčkovi bude chutnat jedna báseň. Průměrně by měl pejsek vlastnit dvě a více misek, aby měl vždy a všude k dispozici čerstvou vodu a něco na zub. Miska na vodu by přitom měla mít větší rozměr než miska na jídlo. Doporučované velikosti misek: malý pejsek (cca do 10 kg) – velikost misky 0,2 – 0,5 l; střední pejsek – velikost misky 0,7 – 1 l; velký pes – velikost misky nad 1 l; obří plemena – velikost misky nad 2 l. V nabídce eshopu naleznete také ekologické misky z vláken bambusu a rýžových slupek od společnosti Beco.

Ze sortimentu misek pro psy vybíráme:

Keramická miska Eiby

Elegantní a stylová keramická miska Eiby vyniká atraktivními a živými barvami a poutavým designem připomínajícím dlaždice.

Knihy o psech

Knihy, které vám usnadní život s vaším chlupatým kamarádem. Pomohou vám vybrat tu správnou výživu, s výcvikem, jak najít společnou řeč, ale také i jak trávit společný čas. 

To z nabízeného sortimentu Becydog.cz není vše. Podívejte se na jejich internetové stránky a dozvíte se víc.

Zajímavosti o Becydog.cz

připravujeme

Slevy a slevové akce Becydog.cz

V internetovém obchodě Becydog.cz můžete využít partnerský program, který se jmenuje „Pejskova pokladnička„.

Co díky Pejskově pokladničce získáte?

Díky programu Pejskova pokladnička vám vrátí 4 % z hodnoty skutečně zakoupeného zboží (tj. nevráceného). Jedinou podmínkou je, abyste při tomto nákupu byl/a přihlášena ke svému účtu na BeCydog.cz. Do pejskovy pokladničky máte samozřejmě stálý vstup a vidíte našetřené penízky online na svém účtu. Aktuální našetřenou částku můžete kdykoliv využít k zaplacení objednávaného zboží anebo šetřit a následně provést převod na organizace.

Becydog.cz

Máte s nákupem u Becydog.cz zkušenosti? Pokud ano, tak se prosím o Vaše zkušenosti podělte s našimi čtenáři v komentářích.