Shopping cart

 Recenze zooroyal.cz – internetového obchodu s potřebami pro zvířátka

Dnes jsme si připravili recenzi internetového obchodu ZooRoyal.cz, který nabízí potřeby pro zvířátka. Ať už se jedná o krmení, hračky a další.

Co je ZooRoyal.cz?

V internetovém obchodě ZooRoyal.cz naleznete široký sortiment potřeb, krmiv a výživy pro zvířata včetně příslušenství v prvotřídní kvalitě. V oblasti potřeb pro zvířata mají za sebou 25 let zkušeností. Nejsou to tedy žádní nováčci v oboru. Na výběr jsou u nich potřeby prvotřídní kvality a doplňky pro zvířata, ale i zdravé krmivo speciálně upravené pro vašeho domácího mazlíčka. U nich pro něj najdete vždy ten správný produkt. Kromě toho je vám k dispozici i jejich prvotřídní servis. 

Jejich rozmanitá nabídka zahrnuje více než 10 000 produktů zboží od více než 200 výrobců. To už je pořádná nabídka nemyslíte? Tak se společně podíváme na jejich sortiment.

Sortiment ZooRoyal.cz

Jejich sortiment je opravdu obrovský a vybere si zde každý chovatel. V dnešní recenzi Vám představíme základní a nejoblíbenější kategorie sortimentu, které na ZooRoyal.cz najdete.

Doplňky a potřeby pro psy

Hledáte správné krmivo pro psy, novou hračku, hygienické potřeby, útulný psí pelíšek, produkty pro péči o psa nebo cokoliv z rozličných doplňků pro psy? V tom případě jste v ZooRoyal.cz na té správné adrese. U nich najdete pestrý výběr potřeb pro psy všech věkových skupin a ras. Jejich obchod pro psy má vždy skladem vhodné zboží, které uspokojí jakýkoli vkus, každou situaci i jakýkoli požadavek. Najdete u nich výhradně výrobky té nejvyšší kvality od více než 150 značek.

Doplňky a potřeby pro kočky

V obchodě pro kočky ZooRoyal najdete výhradně produkty, které dodrží to, co slibují, a které dokáží přesvědčit nejen prvotřídní kvalitou, ale i příznivou cenou. Těšit se u nich můžete na nepředstavitelně velký výběr různých produktů určených pro kočky. Nemusíte čekat až do zítřka, abyste si koupili krmivo pro kočky, nové škrabadlo, hračky nebo jiné výrobky z oblasti potřeb pro kočky.

Akvaristické potřeby

Už máte akvárium a hledáte vhodné příslušenství? Nebo snad hledáte vše potřebné pro akvaristiku? U ZooRoyal mají velké množství produktů: od různých nádrží pro chov mořských i sladkovodních ryb přes vhodné vybavení akvária až po důležité akvarijní příslušenství. U nich zaručeně najdete vše potřebné, aby se vašim rybám i rostlinám v akváriu dařilo dobře.

Vlastní značka ZooRoyal.cz

Zajímavostí je to, že mají dokonce vlastní značku výrobků ZooRoyal. S jejich značkou ZooRoyal vám mohou nabídnout bohatý sortiment nejrůznějších produktů. Hledáte kvalitní kmivo nebo funkční příslušenství? U nich najdete vše potřebné k tomu, aby se vaši chlupáči cítili dobře. Všechny ZooRoyal produkty jsou vyvíjeny společně s experty a nabízí vysokou kvalitu za skvělé ceny.

ZooRoyal Original pro vašeho psa

Široká paleta kvalitních produktů za skvělou cenu. Objevte širokou paletu produktů za skvělou cenu. Ať už hledáte chutné krmivo, kvalitní hračky nebo pohodlný pelíšek – ZooRoyal Original produkty přesvědčí vás i vaše čtyřnohé kamarády.

MOON Ranger

V každém psovi dřímá vlk. S krmivem MOON Ranger dostane váš pes špičkovou a vyváženou stravu, vycházející z jeho přirozených potřeb – přesně v duchu odkazu jeho předků.

ZooRoyal Charlys Naturkost pro vašeho psa

Chuť domova, která spojuje. Dopřejte vašemu psovi chutnou a plnohodnotnou pochoutku z pečlivě vybraného masa a čerstvých přísad. Charlys Naturkost neobsahuje žádné umělé konzervační a aromatické látky. Dopřejte vašim mazlíčkům to nejlepší, vždyť „láska prochází žaludkem“!

Zajímavosti o ZooRoyal.cz

Jak už jsem uvedl v úvodu, tak ZooRoyal.cz mají více než 25 leté zkušenosti v oboru. Pravidelně nabízejí svým novým i stávajícím zákazníkům slevy a slevové akce na vybrané produkty. Velice oblíbená a využívaná je jejich „Poradna“ ve které naleznete spoustu zajímavých článků, které Vám mohou zodpovědět Vaše dotazy.

Slevy a slevové akce ZooRoyal.cz

Na jejich webu naleznete právě probíhající akce na zlevněné zboží.

zooroyal akce

Téměř na každou kategorii výrobků mají slevy a slevové akce. Podívejte se na jejich aktuální nabídku slev.

Jak balí zboží ZooRoyal.cz?

Od ZooRoyal jsme obdrželi podložku pro psa. Tu jsme uvedli a zrecenzovali v článku: Jak vybrat chladící podložku pro psa. Přišla nám perfektně zabalená a zboží bylo doručeno neponičené a v pořádku!

A to je z recenze o ZooRoyal.cz vše. Máte zkušenosti s tímto obchodem? Nakupovali jste na něm už? Podělte se o Vaše zkušenosti v komentářích.