Shopping cart

 Recenze Dobra-miska.cz – Obchod s krmivy a chovatelskými potřebami pro domácí zvířata

Další recenzí obchodu, které na našem webu naleznete je internetový obchod s krmivy a chovatelskými potřebami pro domácí zvířata Dobra-miska.cz

Co je Dobra-miska.cz?

Dobra-miska.cz je internetový obchod s krmivy a chovatelskými potřebami pro domácí zvířata, který prodává a nabízí produkty od známých a oblíbených značek jako jsou Hill’s, Brit, FURminator, Eukanuba, Frontline a další. Mezi jejich hlavní kategorie patří Krmivo, Pamlsky, Zdraví a kondice, Antiparazitika, Krmivo, Pamlsky, Antiparazitika, Zdraví a nutriční doplňky, Granule štěňata (do 1,5 roku), Veterinární dieta.

Jejich sortiment a nabídka produktů je opravdu velká. Podívejte se například na nabídku prodávaných značek

Sortiment Dobra-miska.cz

Sortiment internetového obchodu jsme si z části představili výše, ale teď se na něj společně podíváme detailněji.

Chovatelské potřeby pro psy

Kvalitní, zdravá a vyvážená strava je základem pro výborný stav a spokojenost psa. Krmivo nabízejí chovatelům psů v podobě granulí, masových konzerv a dalších doplňků stravy. Kvalitní krmivo vybírají podle velikosti, zdravotního stavu a psychické a fyzické kondice psa. V případě, že některý produkt není skladem můžete jim napsat a oni zajistí dostupnost naskladnění, může se totiž jednat o produkt, který je u dodavatele na objednávku.

Chovatelské potřeby pro kočky

Kvalitní, zdravá a vyvážená strava je základem pro výborný stav a spokojenost Vaší kočky. Krmivo nabízejí pro Vaše kočky v podobě granulí, masových konzerv a dalších doplňků stravy. Kočka by měla mít stravu vysoký podílem masa, proto při výběru granulí tedy dbejte, aby krmivo obsahovalo vyšší podíl bílkovin. Krmivo vybírejte podle velikosti, zdravotního stavu a psychické a fyzické kondice kočky.

Chovatelské potřeby pro malá zvířata

V této kategorii najdete vše pro chov křečků, morčat, myší, osmáků a dalších hlodavců a malých zvířat. Nabízejí krmivo, podestýlky, klece, doplňky stravy, velké množství hraček a kosmetiku.

Zajímavosti o Dobra-miska.cz

připravujeme

Slevy a slevové akce Dobra-miska.cz

Internetový obchod Dobra-miska.cz si pro své návštěvníky připravil spoustu slevových akcí a slev. Pravidelně nabízejí zboží se slevou. A my Vám ukážeme jaké a jak to u nich chodí.

Akce měsíce

Akce měsíce se většinou vztahuje na množstevní slevy, ale ve slevě naleznete i konkrétní produkty, které si můžete zakoupit i v počtu jednoho kusu. Pravidelně aktualizovaná nabídka slev na aktuální měsíc.

Doprava zdarma

Internetový obchod Dobra-miska.cz nabízí na celou řadu produktů dopravu zdarma. Většinou se jedná o dražší a větší krmiva pro zvířata, kde se doprava zdarma opravu vyplatí.

Antiparazitika za super ceny

Speciální sekcí jsou antiparazitika, které má Dobra-miska.cz pravidelně v akci a má pro ně speciální sekci mezi slevami a slevovými akcemi. Pořídit zde můžete za skvělé ceny obojky proti klíšťatům pro psy i kočky, ochrany proti blechám a i antiparazitika ve spreji.

A to je z dnešní recenze obchodu Dobra-miska.cz vše. Máte zkušenosti s tímto obchodem? Už jste u Dobra-miska.cz nakoupili? Podělte se o své zkušenosti v komentářích 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *