Shopping cart

 Recenze zoohit.cz – Chovatelské potřeby, krmivo

Další recenzí obchodu, které na našem webu naleznete je internetový obchod s chovatelskými potřebami a krmivem ZOOHIT.cz

Co je ZOOHIT.cz?

ZOOHIT.cz je internetový obchod s krmivy a chovatelskými potřebami pro domácí zvířata, který prodává a nabízí produkty od známých a oblíbených značek jako jsou Brit, Felix, Whiskas, Fitmin a další. Mezi jejich hlavní kategorie patří Doplňky a krmivo pro psy, Doplňky a krmivo pro kočky, Krmivo pro zvířata a doplňky pro malá zvířata, ptáky, koně a ryby.

Jejich sortiment a nabídka produktů je opravdu velká. Podívejte se například na nabídku prodávaných značek

Sortiment ZOOHIT.cz

Sortiment internetového obchodu jsme si z části představili výše, ale teď se na něj společně podíváme detailněji.

Doplňky a krmivo pro psy

V internetovém obchodě zoohit s potřebami pro psy najdete bohatý a široký výběr krmiv a doplňků pro psy. Vyberte si z více než 50 značek krmiva pro psy včetně všech nejlepších značek, jako jsou Hill’s, Royal Canin, Bosch nebo Josera, a najděte to nejlepší krmivo pro Vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Dopřejte Vašemu psovi vše, co potřebuje pro spokojený psí život. Součástí základního vybavení je útulný pelíšek, robustní obojek a odolné vodítko. Se správným příslušenstvím pro péči o srst se z Vašeho domova snadno stane zóna bez vypadaných chlupů. Doma můžete poskytnout Vašemu psovi se správnou boudou pro psy venkovní útočiště, na cestách Vám pomůže správně zvolená přepravka pro psy. Pro období podzimu a zimy najdete v našem obchodě velký výběr oblečků a svítících obojků.

Doplňky a krmivo pro kočky

Prohlédněte si naši širokou nabídku krmiv a potřeb pro kočky a překvapte svou kočku krmivem od předních výrobců. Od Felix, přes Animonda až po Hill’s najdete na zoohit krmivo přizpůsobené potřebám a stylu života Vaší kočky. Objevte Vy a Vaše kočka to správné krmivo. Máme krmivo pro kočky od více než 80 značek.

Milovníci koček mohou potěšit svou kočku vhodným škrabadlem nebo originální hračkou pro kočky a zabavit ji tak po mnoho hodin. Poté můžete dopřát Vašemu tygříkovi pár odpočinkových hodin v jednom z našich pelíšků nebo polštářků pro kočky. Na stránkách zoohit najdete různé druhy steliv pro kočky, které jsou optimálně přizpůsobeny individuálním potřebám Vaší kočky. Naše široká nabídka dvířek pro kočky umožňuje Vašim kočkám, aby si kdykoliv udělaly výlet ven.

Krmivo pro zvířata a doplňky pro malá zvířata, ptáky, koně a ryby

Chováte ptáky, malá zvířata, hlodavce nebo koně? U nás najdete také bohatý výběr krmiv, pamlsků, produktů na péči a mnoho dalších doplňků. Rozmazlujte například Vašeho křečka krmivem pro hlodavce vybraných značek, jako jsou Bunny a JR-FARM. V našem obchodě pro ptáky najdete vhodné klece a hračky.

Jste fanouškem akvaristiky? V jejich nabídce akvaristiky najdete akvária, krmivo pro ryby a všechny další akvaristické potřeby. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený odborník, na zoohit máte jistotu, že najdete ten správný typ akvária. V jejich nabídce najdete kompletní akvária se spodní skříňkou, sofistikovaná sladkovodní a mořská akvária a malá nano akvária. Jejich rozsáhlý sortiment s akvarijní technikou a dekoracemi kompletně doplňuje nabídku.

Zajímavosti o ZOOHIT.cz

připravujeme

Slevy a slevové akce ZOOHIT.cz

Internetový obchod ZOOHIT.cz si pro své návštěvníky připravil spoustu slevových akcí a slev. Pravidelně nabízejí zboží se slevou. A my Vám ukážeme jaké a jak to u nich chodí.

Bonusový program

Sbírat zooBody se vyplatí! Snadno a rychle body vyměníte za různé odměny.

Za každých 25,00 Kč hodnoty Vaší objednávky odbržíte jeden zooBod. Pokud není po vydělení počet bodů celé číslo, budou body standardně zaokrouhleny nahoru od desetinné hodnoty 0,5 (např.: za objednávku v hodnotě 232,50 Kč získáte 9 bodů a za objednávku v hodnotě 245,00 Kč získáte 10 bodů).

Extra zooBody můžete získat i při různých akčních nabídkách. Ty jsou inzerovány na naší webové stránce nebo v našem newsletteru a mohou Vám pomoci získat speciální odměnu ještě rychleji.

Vaše zooBody budou připsány na Váš účet po úplném zaplacení objednávky a po jejím potvrzení jako rezervované v našem systému. Z technických důvodů jsou platby potvrzeny jako rezervované v našem systému přibližně 1 den po jejich zaúčtování na Vašem účtu.

V rámci určitých akcí může zoohit přidělit extra body, které Vás ještě rychleji přiblíží k Vaší vysněné prémii. Tyto akce budou na našich webových stránkách včas oznámeny.

Speciální nabídky a aktuální akce

Internetový obchod ZOOHIT.cz nabízí na celou řadu produktů akční ceny a to především pro ty nejprodávanější a nejoblíbenější produkty.

zooOutlet %

zoohit.cz recenze

Obchod se loučí s některými částmi sortimentu. Profitujte nyní z jedinečně nízkých cen jejich mimořádných nabídek. Nenechte si ujít, všechny produkty jsou k dostání pouze v omezeném počtu. Nákup pouze do vyprodání zásob.

A to je z dnešní recenze obchodu ZOOHIT.cz vše. Máte zkušenosti s tímto obchodem? Už jste u ZOOHIT.cz nakoupili? Podělte se o své zkušenosti v komentářích 🙂